Zaufali nam

 

Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem. Remonty mieszkań, wykończenia wnętrz, prace wykończeniowe, malowanie ścian i szpachlowanie tanio Poznań, kładzenie płytek, sufity podwieszane. Działamy w Poznaniu i okolicach. Nasze prace wykonujemy sumiennie, stosujemy najwyższej jakości materiały. Doradzamy optymalne rozwiązania, zależy Nam na stałych – zadowolonych klientach. Doświadczenie oraz profesjonalizm wyróżnia Naszą firmę spośród innych. Wykonujemy zarówno standardowe prace związane z wykończeniem lokalu, jak i nietypowe zamówienia. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

MALOWANIE ŚCIAN

Specjalizujemy się w dokładnym malowaniu ścian. Cechuje Nas terminowość, oraz wysoka jakość usług. Używamy najwyższej jakości farb dzięki czemu mamy pewność że nasze prace będą trwałe a klienci zadowoleni. Malowanie ścian to jedna z wielu posiadanych przez Nas umiejętności.


SUFITY PODWIESZANE

Sufity podwieszane w tym jesteśmy naprawdę dobrzy. Nasi fachowcy zajmują się tą dziedziną od lat. Zapewniamy profesjonalny montaż. Wykorzystujemy najnowsze materiały dostępne na polskim rynku. Proponujemy innowacyjne pomysły dotyczące sufitów podwieszanych.


KŁADZENIE PŁYTEK

Aby położyć odpowiednio płytki tak aby w przyszłości nie było żadnych problemów np. pękanie, zapadanie się itd. wymagana jest odpowiednia wiedza oraz wprawa. Kładzenie płytek to nasza specjalność od wielu lat. Możesz być spokojny że Twoją podłogę nie spotkają żadne problemy.


REMONTY MIESZKAŃ

Naszą główną specjalizacją są kompleksowe remonty mieszkań. W tej dziedzinie jesteśmy bezkonkurencyjni. Zobacz zakładkę Galeria i przekonaj się sam. Zaufało Nam szerokie grono klientów z Poznania i okolic.


SZPACHLOWANIE ŚCIAN

Jedną z głównych czynności jakie wykonujemy jest szpachlowanie ścian. Dokładamy wszelkich starań aby szpachlowanie było precyzyjne i bez zastrzeżeń. Odpowiednie narzędzia zapewniają gładkość oraz brak jakichkolwiek nie doskonałości.


WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Wszystkie powyższe usługi wchodzą w skład wykończenia wnętrz. Wykończenia wnętrz to dziedzina którą powinieneś powierzyć profesjonalistom. W biznesie jesteśmy uczciwi i sumienni. Skontaktuj się z nami aby podjąć współpracę. Każdy Nasz klient to zadowolony klient.